Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. więcej informacji
EN

Aktualności

09 07 18

Festiwal szczęśliwych ludzi!

Za nami dwudziesta edycja festiwalu EtnoKraków/Rozstaje. Bawiło się z nami blisko 6 tysięcy osób! 
08 07 18

EtnoKraków/Rozstaje – dzień czwarty. Muzyczne świętowanie

Jubileusz festiwalu EtnoKraków/Rozstaje zbiegł się ze specjalnym koncertem z okazji dwudziestolecia istnienia kapeli Muzykanci, jednego z najważniejszych zespołów w historii polskiego folku.
07 07 18

EtnoKraków/Rozstaje dzień trzeci. W krainie uśmiechu

Piątek był na festiwalu EtnoKraków/Rozstaje dniem tańca, a jednocześnie muzyki która – dogłębnie zanurzona w tradycji – potrafi rozkołysać, rozbawić, a wręcz zachwycić i zaczarować publiczność.
06 07 18

II dzień Festiwalu EtnoKraków/Rozstaje

Dzień drugi na Rozstajach. Scena Inspiracje: z Puszczy Kurpiowskiej na Bliski Wschód. Od muzyki źródeł po etnoelektro.
05 07 18

Magia ludzkiego głosu! Wielka inauguracja w Muzeum Inżynierii Miejskiej. Owacje na na stojąco.

Jubileuszowa, dwudziesta edycja festiwalu Rozstaje Etno Kraków rozpoczęła się od wielkiego wydarzenia. Podczas środowego koncertu w  Muzeum Inżynierii Miejskiej wystąpili wybitni artyści o międzynarodowej renomie.
04 07 18

Zainaugurowaliśmy 20. edycję festiwalu EtnoKraków/Rozstaje!

Krzysztof Trebunia-Tutka sygnałem trombity zainaugurował na konferencji prasowej start XX edycji Festiwalu EtnoKraków/Rozstaje.
02 07 18

Tuuletar oczarował krakowską publiczność!

TUULETAR (bogini wiatru) – fiński kwartet wokalny oczarował krakowian w Studio im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków.
14 06 18

EtnoKraków/Rozstaje 2018: warsztaty, noce tańca, spotkania, spektakle

Inspirowany polskimi pieśniami tradycyjnymi, okrzyknięty sensacją sezonu teatralnego spektakl DO DNA w reżyserii Ewy Kaim z udziałem studentów AST w Krakowie, warsztaty i noce tańców: hiszpańskich, brazylijskich, polskich, w energii balfolk i etnoelectro.
17 05 18

MISTYCZNE ŚPIEWY, TRANSOWE TAŃCE. XX EtnoKraków/Rozstaje 2018

Przed nami jubileuszowa, dwudziesta edycja festiwalu EtnoKraków/Rozstaje, należącego do grona najważniejszych dorocznych imprez w naszym kraju, a pewnie i w Europie, prezentujących muzykę tradycyjną, etno, folkową, world music.