Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. więcej informacji
EN

Aktualności

07 07 16

Poetyckie natchnienia i spontaniczna zabawa - kolejny dzień festiwalu za nami!

Bezpretensjonalny hiszpański El Naán, rozimprowizowane trio Sefardix, uduchowiona A Filetta, a wreszcie spontaniczna estońska grupa Trad.Attack!. Drugiego dnia festiwalu towarzyszyły nam wielkie emocje!
06 07 16

Za nami pierwszy dzień festiwalu EtnoKraków/Rozstaje 2016

Pełna skala emocji w brawurowym koncercie żywej legendy „world music”­ – Buiki, niezwykłe odcienie muzyki Wschodu, zaprezentowane przez jemeńsko-izraelską grupę Gulaza oraz budzące ciekawość i refleksję spojrzenie na dawny świat w „Pieśniach przygodnych”
05 07 16

Buika, a za nią… cały świat! Rozpoczynamy EtnoKraków / Rozstaje 2016

Na początek niezwykła Buika, a potem – przez kolejne cztery dni – kalejdoskop fascynujących brzmień z Polski i ze świata. EtnoKraków/Rozstaje 2016 będzie spotkaniem z wyrafinowaną i jednocześnie przyjazną muzyką na najwyższym poziomie.
01 07 16

Dwie sceny EtnoKraków / Rozstaje 2016

Na Rozstajach spotyka się to, co dawne, z tym, co nowe; muzyczna tradycja z nowoczesnością, a wszystko to w harmonijnym splocie, w twórczym dialogu, pełnym szacunku. W którym dla każdego jest miejsce i czas, by mógł rozwinąć swą opowieść.
21 06 16

Zapraszamy na Warsztaty EtnoKraków / Rozstaje 2016

Spotkania z udziałem największych muzyków sceny world music. Warsztaty pieśni gruzińskich i tańców południowowłoskich... Festiwal EtnoKraków/Rozstaje 2016 obfitował będzie w różnorodne wydarzenia towarzyszące głównym punktom programu. Zapraszamy!
15 06 16

Nieustraszona i niezależna BUIKA otworzy Festiwal EtnoKraków / Rozstaje 2016

Nieustraszona i niezależna BUIKA rozpoczyna letnią europejską trasę koncertową 5 lipca wystąpi w ICE Kraków podczas festiwalu EtnoKraków/Rozstaje 2016!
02 06 16

Największe święto muzyki etnicznej w Europie powraca!

W tym roku Kraków ponownie udowodni, że jest polską stolicą world music. Ponad 100 muzyków, reprezentujących państwa 4 kontynentów, wystąpi na blisko 20 koncertach w podkreślających wyjątkowy charakter festiwalu, lokalizacjach.
10 12 15

EtnoKraków i FMF nagrodzone przez Brief for Poland!

Wczoraj (9 grudnia), podczas uroczystego ogłoszenia wyników w Warszawie poznaliśmy zwycięzców pierwszej edycji prestiżowego Konkursu Najlepsze Wydarzenie Lata 2015 , organizowanego przez Brief for Poland.
13 07 15

Największe święto muzyki etnicznej w Europie. Superfestiwal EtnoKraków za nami

Tygodniowy superfestiwal EtnoKraków w całości poświęcony muzyce etnicznej dobiegł końca.