Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. więcej informacji
EN
04 07

Zainaugurowaliśmy 20. edycję festiwalu EtnoKraków/Rozstaje!

Dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego Izabela Helbin rozpoczęła konferencję gorącym podziękowaniem dla Jana Słowińskiego i całego Stowarzyszenia Rozstaje, wyrażając ogromną radość z powodu znakomitej współpracy przy EtnoKraków/Rozstaje - jednym z najbardziej barwnych i pełnych energii festiwali na koncertowej mapie Krakowa. Siłą tegorocznej edycji jest nie tylko ogromna różnorodność prezentowanych zespołów, ale również szereg wydarzeń towarzyszących w tym tradycyjne już noce tańca, warsztaty i spotkania. Dyrektor Festiwalu Jan Słowiński opowiedział pokrótce o niezwykle bogatym programie festiwalu, na którym spotykają się przedstawiciele 10 państw, a publiczność zachwyci blisko 100 artystów, z 4 kontynentów. Goście specjalni konferencji: Fargana Qasimova, Alim Qasimov i Alireza Ghorbani podziękowali za możliwość zaprezentowania swojej twórczości w tak pięknym mieście jakim jest Kraków.

 
Chłodniejsze dni zostały dzisiaj zastąpione przez piękne, lipcowe słońce, które mamy nadzieję będzie towarzyszyło nam zarówno w Muzeum Inżynierii Miejskiej jak i na Placu Wolnica.