Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. więcej informacji
EN
KUP BILET

Filip, Vojta, Mikuláš

Występy na festiwalu:

06.07.2019 15:30
warsztaty Strefa Etno

Występy na festiwalu:

Filip, Vojta, Mikuláš. Bretońska muzyka spotyka się z minimalistycznym jazzem. A do tego ostinato. Zapadające w pamięć, hipnotyczne spotkanie trzech muzyków o różnym pochodzeniu nad tanecznymi melodiami z krain deszczu, mgły i tajemnic. A do tego ostinato. Smyczki, struny, głos i historie. A do tego ostinato.

 

Tańce z Górnej Bretanii – warsztaty z Mikulášem Bryanem i muzyka graną na żywo przez Filipa i Vojtę. Tańce z Górnej Bretanii są pozornie łatwe i rzeczywiście każdy może się cieszyć tańcząc je, choć przechowują one w sobie setki lat zbiorowych ludzkich doświadczeń. Artyści postarają się ukazać je we wszystkich ich możliwych, ekscytujących aspektach. Jako rozrywkę społeczną. Jako zbiorowe doświadczenie w budowaniu społeczności. I wreszcie, jako źródło naturalnych koncepcji ruchu, które pozwolą uczestnikom cieszyć się tańcem w bardzo dynamiczny, ale także wspólnotowy sposób.