Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. więcej informacji
EN
KUP BILET

RSS B0YS

Występy na festiwalu:

Jedyni w swoim rodzaju dziwni podróżnicy; grali w Kirgistanie i w Berghain, brazylijskim lesie i za kołem podbiegunowym. Lubią grać w Czechach, mogą wszędzie.

Głośna muzyka, pozastylistyczna, szybka, poruszająca, taneczna, mocna energia. Hardware i pot... Krew i łzy szczęścia. B0ys zawsze piszcie przez zer0. To dwóch annimowych muzyków – b0y jeden i b0y dwa, zawsze występują w maskach. Przebyli wspólnie wiele tysięcy kilometrów przez kilka kontynentów.

Wydali wiele albumów; pojawiały się m.in. w jeszcze bardziej sekretnej serii mik musik i tak też zaczęła się ich obfitująca w przygody historia. Wolność wyboru ma znaczenie; od afrykańskich pustyń po eurotancbudy. Atomy, grzechoty, surowe (i mniej surowe), śpiew kosmosu i reakcja łańcuchowa. Wiele rzeczy ma znaczenie. bas ma znaczenie. Maska wiele znaczy. Przyszłość. Energia. Saturn. Dystopia. Opór. Odwaga. Protest. Koncerty są ich domeną. Pracują dużo i szybko, przemieszczają się z lekkością.

 

Strona internetowa